Speciální zábaly a masáže COMFORT ZONE

Zábaly a masáže Comfort Zone

Body strategist Spa přípravků Comfort Zone je tělový systém proti celulitidě, který naslouchá potřebám žen, které mají problém s tlouštkou nebo celulitidou.

Lidé, kteří trpí celulitidou a rozhodnou se začít s programem ke zlepšení situace, se vedle používání kosmetických přípravků pustí do režimu snižování váhy. Jedno z úskalí nízkokalorické diety ale je, že k úbytku tuků dochází v oblastech, kde to není potřeba. To vede ke zklamání a ztrátě motivace.

Ke zlepšení celulitidy je nutná strategie, která funguje cíleně v kritických oblastech. Tuto strategii Vám nyní nabízíme…

PROGRAM PRO ZEŠTÍHLENÍ A DRENÁŽ:

Doba trvání 60 – 90 minut.

1x ošetření 1 350,-
zkušební ošetření 950,-
při zakoupení minimálně 5 programů cena za jeden 950,-

Terapeutka Vám doporučí a sestaví program, který Vám pomůže odbourat celulitidu a nechtěné tukové polštáře a vymodelovat křivky těla, po kterých už dávno toužíte. Kombinace nejmodernějších vědeckých poznatků, tradičních lázeňských metod a vysoce koncentrovaných přípravků přináší okamžité viditelné výsledky.

Ošetření  zahrnuje aroma rituál proti stresu, reflexní kartáčovou masáž, hloubkové působící zábal, ošetření koncentrovanými přípravky a tlakovou masáž proti celulitidě.

 

BODY STRATEGIST REMODELLER

zeštíhlující prokrvující ošetření

Intenzivní ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Efekt ochlazení a zahřátí stimuluje mikrocirkulaci v postižených partiích a podporuje vstřebávání aktivních lipolytických složek. Toto ošetření není vhodné pro klientky při problémech se štítnou žlázou a v průběhu těhotenství.

 

BODY STRATEGIST REFINER

drenážní ošetření otokové celulitidy a vyhlazení pomerančové kůže

Toto ošetření tonizuje, navrací pokožce pružnost a přeměňuje její  strukturu. Obnovuje osmotickou výměnu a tím viditelně vyhlazuje pomerančovou kůži.

 

BODY STRATEGIST

wrapping – intenzivní ošetření s bandáží na otokovou celulitidu a pomerančovou kúži

Tlakové bandážové ošetření k nastartování lipolytického procesu za pomocí stimulačních olejů. S jedinečným účinkem na otoky,tuhou a  edematózní celulitidu a pomerančovou kůži, odolné tukové partie.

 

MONTICELL SPA BAHENNÍ ZÁBAL

zeštíhlující prohřívací bahenní zábal

Exkluzivní termální ošetření, které pomocí součinnosti přírodních aktivních látek (bromid – sodný, léčivé vody z Monticell a éterických olejů) působí na redukci váhy a detoxikaci organismu.

 

DETOXIFYING MUD THERAPY

intenzivní detoxikační drenážní bahenní zábal

Hloubková detoxikace a drenáž ideální pro těžké nohy, otokovou celulitidu a pomerančovou kúži. Skvělé též jako součást detoxikační kúry při náročném životním stylu pro sportovce.

 

 

PROGRAM MODELACE:

Doba trvání 60 – 90 minut

1x ošetření 1 650,-
Zkušební ošetření 950,-
při zakoupení minimálně 5 programů cena za jeden 1 050,-

BODY STRATEGIST CELLULITE ALGAE

zeštíhlení, modelace a drenáž v jednom

Pro dokonalou siluetu. Ošetření, které spojuje ty nejúčinnější  složky s lipolytickým a anticelulitidním účinkem, doplněné o složky, které intenzivně tonizují pokožku a zpevňují kontury těla. Liftingové a zpevňující účinky alginátové masky si nyní můžete dopřát i pro tělo.