STARVAC LIPOMASSAGE

STARVAC -  lipomassage

Cílená eliminace lokalizovaného tuku. Přirozená obnova tvorby kolagenu a elastinu. Pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže. 

 

Dermální studie Dermslim 2015.

Po 12 ošetřeních: naměřený úbytek tuku více než 5cm, po 3 ošetření 70% žen udávalo zlepšení pevnosti své pokožky, po 6 ošetření 75% udávalo vyhlazení efektu pomerančové kůže.

ZPEVNĚNÍ POKOŽKY O 70%

ELIMINACE TUKU - 5 CM

VYHLAZENÍ CELULITIDY 70 %

PRO KOHO:

Doporučujeme pro klientky, které chtějí nastartovat organismus a  řešit příčinu přibývajících centimetrů. Dokonale vytvaruje postavu, odstraní celulitidu a zvýší elasticitu pokožky. Nejvhodnější pro klienky,které cvičí.

TIP:

Ošetřuje se celé tělo, příjemná masáž a relaxace. Možno kombinovat s procedurami pro konkrétní problémové partie.

 Princip ošetření

Starvac je moderní a kosmetický masážní přístroj, pracuje na principu nastavitelného podtlaku a patentovaných hlavic s válečky pro kvalitní působení na kůži, podkoží a problémové partie.

Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením vnitřních funkcí dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla. Pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. 

 

Průběh ošetření a doporučení

Podtlakovou hlavicí jsou prováděny tahy ve směru lymfatických cest. Vždy je aplikován speciální anticelulitidně – zeštíhlující  krém. Masáž je prováděna speciální hlavicí, základní efekt spočívá ve zlepšení mikrocirkulace a tím zlepšení okysličení tkání. Je podpořen i tok lymfy.

Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace. Procedura trvá asi 50 minut a provádí se 2-3x týdně. Doporučuje se 10-15 procedur. Úspěchy jsou již viditelné po 4 návštěvách a výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a dochází i k váhovým úbytkům.
 

Kontraindikace

Zánět křečových žil a trombóza, diabetes mellitus I.typu, onkologická onemocnění, kardiovaskulární onemocnění,

těhotenství (neprovádí se v oblasti břicha a podbřišku).

 

CENA 50 minut  800 Kč
CENA 30 minut 400 Kč
Akční cena 50 minut  490 Kč
Akční nabídka 10x 45 minut Starvac 4500 Kč
Akční nabídka 10x 60 minut Starvac 4900 Kč
Akční nabídka 10x 30 minut Starvac 3900 Kč

Vyzkoušejte si 1 ošetření za cenu 490 Kč (45 minut).

Ceny balíčků platí při platbě předem.