DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete udělat radost svým blízkým, přátelům nebo si jen odpočinout sama nebo se svými přáteli?

Připravili jsme pro Vás speciální balíčky ošetření, které Vám splní každé Vaše přání. Pokud jste si z balíčků ošetření nevybrali, rádi Vám přípravíme balíček podle Vašich individuálních přání. Nabízíme také možnost balíčků pro více osob s občerstvením – např.dámská party nebo firemní teambuilding.

Pro kalkulace pro individuální balíčky nás můžete kontaktovat na tel. 608 040 015 nebo e-mailu: info@bodycalm.cz. Poukazy lze hradit z FKSP, Benefitu nebo Benefitu Plus.

          

balíček pro princeznu

BALÍČEK PRO PRINCEZNU se sklenkou šampaňského

Kompletní péče o celé tělo - balíček obsahuje kosmetiké  SPA ošetření, SPA pedikúru, SPA manikúru, zábal nohou a rukou a sklenku šampaňského. (cca 3 hodiny)

CENA BALÍČKU: 1.950 Kč

- SPA kompletní kosmetické ošetření Derma Beauty s ruční masáží obličeje, krku a dekoltu, aktivní maskou dle typu pleti  a aktivním sérem pro dokonalé projasnění pleti

- SPA pedikúra s bylinnou lázní a výživnou péčí

- Spa manikúra s kompletní péčí a madlovým krémem

-  Výživný zábal rukou a nohou pro hebkou pokožku

Sklenka šampaňského, voda, káva a čaj.

 

thermage balíček

LIFTING THERMAGE OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU + RUCE

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ošetření hřbetu rukou ZDARMA

Odalte stárnutí o několik let. Stimulujte proces tvorby kolagenu a vypněte kontury pleti.

CENA BALÍČKU: 4.990 Kč

 

manikúra pedikúra

SPA Hýčkání pro ruce a nohy

Komletní regenerační ošetření pro unavené ruce a nohy, které odstraní odumřelé vrstvy pokožky, hloubkově vyživí pleť, nehtové kůžičky a nehty. 120 minut hýčkání s peelingem a masáží.

CENA BALÍČKU: 950 Kč       

- SPA pedikúra  s peelingem, masáží nohou, bylinnou esencí a emulzí Cuccio s guave a mangostany

- SPA manikúra s peelingem, masáží rukou, mandlovým hýčkáním a zábalem rukou Cucio s výtažky sóji a medu

 

Další dárkové balíčky Vám připravíme podle Vašeho přání na hodnotu nebo konkrétní ošetření. Pro kalkulaci dárkových balíčků nás můžete kontaktovat na tel. 608 040 015 nebo emailu:info@bodycalm.cz. 

Dárkové balíčky lze hradit v hotovosti, platební kartou, platebním převodem nebo poukázkami Benefit, Benefit Plus a z FKSP. 

Dárkové poukazy zasíláme také poštou nebo si je můžete vyzvednout v naších studiích. Dárkové poukazy platí po dobu 6 měsíců. Platnost dárkového poukazu je možno prodloužit.