Intensivní pulsní světlo IPL EUROFEEDBACK

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE francouzské společnosti EUROFEEDBACK.

TRVALÉ ODSTRANĚNÍ VŠECH CHLOUPKŮ – TMAVÝCH, SVĚTLÝCH, ŠEDIVÝCH I ZCELA  NEPIGMENTOVÝCH!

Jak ošetření probíhá:

Cílem ošetření je trvalá depilace nežádoucích chloupků. To se dosáhne zničením místa růstu chloupků-vlasových pochev - folikul. Nejdříve se z pokožky odstraní make-up apod. To je důležité proto, aby se zásahem intenzivního světelného impulzu  nevznikl nechtěný ,,permanentní make-up". Poté se chloupky odstraní (oholí), protože energie pulzního světla je zaměřena na vlasové folikuly hluboko v kůži. Následně se nanese vrstva čirého , transparentního gelu, aby vyrovnal nerovnou a strukturovanou kůži tak, aby mohla energie světelného impulzu efektivně proniknout do kůže. Ošetření trvá  několik minut dle typu a rozsahu ošetření plochy kůže.

Obdobně se postupuje i při dalších typech ošetření.

Je ošetření bolestivé?:

Depilace s ARIANE je velmi snadno snesitelná, protože ošetřované místo je přístrojem aktivně ochlazováno, což způsobuje, že zásah pocítíte jako malé štípnutí nebo pocit tepla.

Co se stane po ošetření?:

Zasažené chloupky vypadají až po několika dnech. Na ošetřovaném místě ovšem dorůstají další chloupky, které se nacházejí  v okamžiku aplikace v telogenní klidové fázi (třetí fázi růstového cyklu chlupu před vypadnutím) a teprve poté postupně přecházejí do anagenní růstové fáze.

Co se musí dodržovat??

Depilace přístrojem ARIANE je šetrné a nijak nebrání v běžné pracovní a volnočasové aktivitě. Asi po dobu tří týdnů před každým ošetřením a po něm je třeba se neopalovat na slunci a v soláriích, kvůli možnosti vzniku nežádoucích pigmentových změn. Menší ošetřené části však lze chránit vysokým faktorem. Doporučujeme UV faktor 30 až 50.

Má ošetření vedlejší účinky?:

Vedlejší účinky jsou při dodržení pravidel ošetření velmi vzácné. V závislosti na typu kůže a typu zásahu může ošetřené místo zarudnout nebo i lehce natéci. Tyto příznaky zpravidla rychle zmizí.

Je epilace trvalá?

Takto ošetřené chloupky jsou trvale odstraněny, protože byly zničeny kmenové buňky kořínků, z nichž už nemohou vyrůstat žádné chloupky. To lze dokázat z histologického hlediska. Princip ošetření vychází z fyziologie růstu lidských chloupků, které rostou v cyklech. Při fotoepilaci jsou odstraněny chloupky v anagenu (růstová fáze 10 až 50%povrchu kůže těla), ostatní jsou v telogenu (klidová fáze). Jednotlivé fáze trvají 4 až 24 týdnů. Podle místa na těle je vhodné podstoupit 3 až 8 ošetření. Mezi jednotlivými aplikacemi by měla být pauza. Asi 4týdny při ošetření na hlavě a 6 až 12 týdnů na těle.

Jaké jsou s tímto přístrojem zkušenosti?:

Eurofeedback, francouzský výrobce systému pulzního světla ARIANE, má v oblasti fotoepilace v Evropě a na celém světě dlouholeté zkušenosti, a v oblasti IPL je světovou špičkou. Mimo jiné je držitelem 17 celosvětových patentů v oblasti IPL. Úzká spolupráce výrobce s předními centry zaručují dlouhodobé úspěšné výsledky ošetření.  ZKUŠENOSTI ZÁKAZNIC SVĚDČÍ O VELMI VYSOKÉ A SPOLEHLIVÉ ÚČINNOSTI.

Kdo může být ošetřen?

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, tedy TMAVÉ, SVĚTLÉ I ŠEDIVÉ chloupky. LZE ODSTRANIT I ZCELA NEPIGMENTOVANÉ CHLOUPKY!

Ošetření by se měly vyvarovat těhotné ženy!

Nejčastěji epilované oblasti:

Horní ret, brada, tváře, obličej, podpaží, předloktí, nadloktí, ruce, třísla, intimní partie kompletně, lýtka, stehna, nohy, kompletně, ramena, záda, prsa, břicho.

Je vhodné i jako dárek pro vaše partnerky a partnery.

IPL TRVALA DEPILACE