Kosmetická ošetření DERMABEAUTY

Kosmetická dermální kosmetika DERMABEAUTY patří mezi přední kosmetologické značky. Jejím cílem je vyvíjet kosmetické přípravky určené pro péči o pleť a tělo, které se vyznačují nulovým nebo velmi nízkým obsahem konzervačních látek a jsou tak vhodné i pro náročnou péči o velmi citlivou pleť. Účinnost přípravků dále zvyšuje využití nejnovějších vědeckých poznatků, postupů a technologií. Kosmetické přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Ošetření trvá přibližně 90 minut a je možné kombinovat s přístrojovým ošetřením.

 

OŠETŘENÍ CITLIVÉ A PŘECITLIVĚLÉ PLETI DERMABEAUTY

Ošetření je určené na pleť, která reaguje na podněty začervenáním a podrážděním. Zklidňuje,regeneruje , potlačuje začervenání a zabraňuje vzniku kuperózy.

                     

Ošetření citlivé pleti             
950 Kč

 

HLUBOCE HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ DERMABEAUTY

Ošetření  pro suchou a dehydrovanou pleť,udržuje v rovnováze hydrolipidický film. Pleť je zjemněná a do hloubky hydratovaná.

                                                  

Hluboce hydratační ošetření 950 Kč

 

 

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ A MASTNÉ PLETI DERMABEAUTY

Hloubkově čistící ošetření zaměřené na regulaci mazu s antibakteriálním a protizánětlivým účinkem. Obnovuje rovnováhu pokožky,zabraňuje vzniku zánětlivých procesů.

                                                                  

Ošetření problematicKé pleti DERM TOUCH  
950 Kč

 

INTENZIVNÍ AKTIVNÍ PÉČE PRO ZRALOU PLEŤ NEINVAZIVNÍM BOTOXEM ARGILINE (po konzultaci s ošetřujícím specialistou)

Ošetření velmi zpevní  a projasní pleť, zjemní vrásky a stáhne póry.  Ocení ho každá žena, která pociťuje povadání své pleti.  Díky vysoké  koncentraci látek jako jsou kaviár, retinol a vitamin C dosáhne výsledku velmi jemné a viditelně omlazené pleti.

                                                               

ARGILINE 1150 Kč

 

INTENZIVNÍ AKTIVNÍ PÉČE PRO ZRALOU PLEŤ S ROSTLINNÝMI KMENOVÝMI BUŇKAMI 

Vysoce regenerační ošetření pro všechny typy pleti, zejména pro unavenou a povadlou pleť. Velmi vhodné po pobytu u moře. Výrazně působí proti vráskám, zanechává pleť jemnou, regenerovanou a  vyhlazenou.

Zjemňuje a vypíná pleť a díky obsahu silných antioxidantů poskytuje pleti dlouhodobou ochranu.

Arganový olej je bohatým zdraojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku. Navíc stimuluje přirozené ochranné mechanism pro ochranu pokožky před nepříznivýcm vlivem vnějšího prostředí (prach, alergeny). Obzvlášt je vhodný pro suchou a oslabenou pleť.

                                                          

PHYTOCELLTECH
1150 Kč