Kosmetické ošetření Comfort Zone

SPA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ COMFORT ZONE

Kombinace tradičních terapií a nejmodernějších vědeckých poznatků zaručuje okamžité a dlouhotrvající výsledky. Přináší nabídku tradičních přírodních rituálů  a koncentrovaných přípravků díky kterým získáte hloubkový efekt., které Vaši pleť doslova promění.

Comfort Zone přináší vědomé složky:
-    přírodní extrakty a oleje v nejvyšších možných koncentracích
-    high tech molekuly pro bezpečnější a efektivnější ošetření specifických požadavků
-    inovativní nosiče aktivních složek pro zvýšenou efektivitu který Vaši pleť doslova promění.  

Přípravky Comfort Zone NEOBSAHUJÍ SILIKONY, PARABENY, MINERÁLNÍ OLEJE, PŘÍDAVNÁ BARVIVA, ŽIVOČIŠNÉ SLOŽKY, SULFÁTY ANI ALKOHOL.

Ošetření trvá 90 minut a je možné doplnit hloubkovým čištěním ultrazvukem nebo radiofrekvenčním liftingovým ošetřením.  Všechna ošetření jsou doplněna speciální ruční masáží obličeje, krku a dekoltu.

 

Všechny ošetření obsahují TRANQUILITY WELCOME RITUÁL – exkluzivní welcome ritual, který přináší hloubkovou relaxaci a zanechává pozitivní vzpomínku. Základní produkt Tranquility blend obsahuje směs esenciálních olejů sladkého pomeranče, cedrové dřevo, damašské růže, santalové dřevo a vetiver. Má silný anti stresový účinek.

Každé ošetření začíná analýzou a konzultací klienkty. Zjistíme Vaše potřeby a přání, provedeme analýzu Vaší pleti a navrhneme nejvhodnější ošetření pro Vaši pleť.  Samozřejmostí je doporučení pro domácí péči.

Nabídka ošetření:
HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ
-    HYDRAMEMORY 24 HODINOVÁ HYDRATACE
PRO NEČISTOU A MASTNOU POKOŽKU
-    ACTIVE PURENESS BASIC
-    ACTIVE PURENESS INTENSE
PRO CITLIVOU PLEŤ
-    REMEDY
VITAMÍNOVÁ ANTIOXIDAČNÍ PÉČE pro suchou pleť
-    RENIGHT RECOVER TOUCH
PRO ROZJASNĚNÍ PLETI A PIGMENTACI
-    ABSOLUTE PEARL
PRO LIFTING PLETI
-    SUBLIME SKIN – 3 druhy ošetření
SPECIÁLNÍ PÉČE
-    SKIN REGIMEN
-    SACRED NATUR – BIO

Hydratační kosmetická ošetření

Dehydrovaná pleť působí napjatě a ztrácí zářivý vzhled. Hydratační ošetření chrání pleť před nečistotami z ovzduší, předčasným stárnutím a zároveň zajišťuje její hebkost a vláčnost.

Jak poznáme hydratace?
-    pleť je zašedlá a bez života
-    pleť je zvlněná na dotek
-    objevují se první známky vrásek a jemných linek které jsou viditelnější
-    dostavuje se pocit napnuté pleti


Ošetření HYDRAMEMORY 24 hodinová hydratace - NOVINKA

Docháží k okamžité a dlouhodobé hydrataci. Ošetření posiluje bariéru pleti, zlepšuje průnik vody do pleti a její rozptýlení do a kolem buněk. Vaše pleť bude po ošetření viditelně hladší, jemnější, zářivější a  svěžejší.  Procedura dodává vysílené pokožce hydrataci díky trehalóze a vyplní vrásky pomocí séra s kyselinou hyaluronovou.. Ošetření obsahuje uvítací ritual, odlíčení, povrchové  a hloubkové čištění, štětcovou masáž obličeje,krku a dekoltu, aplikace masky s okamžitým efektem hydratace, aplikaci hydratačního séra, závěrečný krém.

Hydramemory 24 hodinová hydratace Comfort Zone            1350 Kč

Ošetření pro nečistou a mastnou pleť

Ošetření je určeno pro nečistou a mastnou pleť bez rozdílu věku.  Výsledkem je normalizace produkce mazu a minimalizace pórů. Ošetření hloubkově čistící, pomáhá s odstraněním akné, stahuje póry a harmonizuje mastnou pleť. Odstraňuje kožní nerovnosti. Pleť je po ošetření prozářená a působí svěže.

Ošetření ACTIVE PURENESS Basic
Hloubkově čistí, stahuje póry a harmonizuje mastnou pleť. Ošetření obsahuje uvítací ritual, povrchové čištění, hloubkové čištění, enzymatický peeling na změkčení pokožky, jílovou maska s výtažkem heřmánku /hojivé a tišící vastnosti/, aktivní sérum a závěrečný krém.

Active pureness Basic Comfort Zone                1150 Kč

Ošetření ACTIVE PURENESS INTENSE s alginátovou maskou
Ošetření zajišťuje intenzivní okysličení, projasnění a regeneraci pro všechny typy pleti. Kombinuje hloubkový peeling a mořské výtažky. Ošetření provádí léčbu akné a hydrataci bez olejů.
Ošetření obsahuje uvítací ritual, povrchové čištění, enzymatický peeling pro změkčení pokožky, hlobkové čištění, antigravitační masáž obličeje krku a dekoltu, alginátová maska Pureness Comfort zone (antioxidační, antibakteriálné účinky).

Active pureness s alginátovou maskou                        1250 Kč

Pro citlivou pleť

Citlivá pleť může být způsobena horkým a suchým podnebím, znečištěním, pobytem na slunci, může být geneticky predisponovaná. Také pleť ovliňují hormony, nedostatek omega 3 kyselin, kouření a další agresivní činitelé.

Jak poznáme citlivou pleť?
-    pleť je křehká
-    pleť je podrážděná
-    pleť je často začervenalá

 

Ošetření SKIN REMEDY
Ošetřením Skin Resonance zklidníte pleť a posílíte její ochranu. Řada Skin Resonance obsahuje čínské rostliny Zanthalene, slunečnicové lipidy a pleti vlastní hydrofilický complex. . Ošetření obsahuje uvítací ritual, povrchové čištění, hloubkové čištění,  jemný peeling pro citlivou pleť,  speciální zklidňující masáž obličeje, krku a dekoltu, zklidňující masku aktivní sérum a závěrečný krém.

Ošetření Skin Resonance                                     1250 Kč

Vitamínová a antioxidační péče pro suchou pleť

Recovery and Renight  touch je speciální péčí pro suchou pleť, která dodává pleti všechny významné složky a obnovuje její přirozenou strukturu.

Jak poznáme suchou pleť?
-    pleť je slabá a tenká
-    jsou viditelné šupinky
-    objevují se předčasné známky stárnutí a vrásky
-    pocitově I vzhledově je pleť drsná a napnutá