Zdravotní a fyzioterapeutické masáže

/masáže jsou prováděny zdravotním personálem s několikaletou praxí/

SPORTOVNÍ, REKONDIČNÍ A FYZIOTERAPEUTICKÉ MASÁŽE

Sportovní masáže jsou určeny pro cílené uvolnění pohybového aparátu, zejména pro sportovce nebo klienty, kteří svůj organismus zatěžují sportovní činností.  Sportovní masáž se provádí z důvodu celkové regenerace, která uleví svalům a připraví je další sportovní výkon. Působí take preventivně a snaží se předcházet poraněním v důsledku velké námahy.

Rekondiční masáže Jsou určeny pro osoby, které zatěžují svůj organismus jednostranně a pro osoby, které nemají dostatek aktivního pohybu, např. Klienti, kteří mají sedavé zaměstnání nebo klienti, kteří vykonávají jednostranný pohyb a tím docháží ke zkracování šlach a zatuhnutí svalů.

Zdravotní masáže jsou jednou z variant, jak zlepšit zdravotní stav při nemocech pohybového aparátu nebo po operačním zákroku. Tento druh masáží může pomoci od chronickým I akutních bolestí zad či poúrazových bolestech.

Techniky masáže dokáží snižovat bolest, uvolňovat klouby a svalstvo a také dokáží být relaxačním prostředkem k navození uvolněných pocitů, snížení napětí a stresu.

CENY OŠETŘENÍ

FYZIO MASÁŽE PRO ŽENY

30 minut                                                     420 Kč

60 minut                                                     790 Kč

90 minut                                                     890 Kč

FYZIO MASÁŽE PRO MUŽE

30 minut                                                     450 Kč

60 minut                                                     890 Kč

90 minut                                                     990 Kč