Medicinální mokrá PEDIKÚRA

Ve studiu  nabízíme klasickou mokrou pedikúru, SPA pedikúru, speciální služby jako odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů. Pro Vaši relaxaci si můžete vybrat z masáže nohou, aplikace zábalu nebo masky. Samozřejmostí je lakování nebo aplikace gel laku nebo Shellacu, který vydrží na Vašich nehtech mnohem déle než klasický lak.

Vybírat můžete z následujcích služeb:

KLASICKÁ MOKRÁ PEDIKÚRA

Klasická mokrá pedikúra je metoda používaná desítky let. Ošetření začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá přibližně 20 minut a během této doby dochází ke změkčení otlaků a mozolů. Poté pedikéka začne s odstraňováním přebytečné kúže a otlaků. Při mokré pedikúře terapeutkan používá žiletku nebo skalpel, s pomocí kterého opatrně odstraní změkčené kožní přebytky.

Následuje úprava nehtů – zastřižení, opilování, změkčení a případné zdobení lakem, popř. aplikace gelu neb Shellacu. Na závěr Vám pedikérka nohy vyhladí pemzou, ošetří speciálním krémem či olejem, popř. provede masáž. Obvykle celá procedura trvá 60 minut.

SPA PEDIKÚRA

SPA pedikúra obsahuje mokrou pedikúru. Po klasické koupeli nohou v lázni se změkčujícími přísadami, kdy dojde ke změkčení otlaků a mozolů, pedikérka nohy důkladně osuší a začne s odstraňováním přebytečné kůže a otlaků. Po tomto klasickém ošetření následuje peeling nohou, kterým se odstraní odumřelé částečky kůže, pokračuje se hydratačním změkčujícím zábalem,, maskou a prokrvující, blahodárnou masáží.

Spa pedikúra příznivě působí na pokožku nohou, uvolňuje svaly a příjemně si při ní odpočinete. Má omlazující a ozdraveující efekt díky použití speciálních přípravků, které změkčují, zvlhčují a dodávají pokožce elastičnost.

ODSTRANĚNÍ KUŘÍCH OK

Kuří oka a mozoly jsou odumřelou zrohovatělou kůží v malých oblastech vystavených tlaku a tření. Nabízíme jejich odstraňování. Určitě však doporučujeme odstranit tlak a tření, které kuří oko způsobilo.

ODSTRANĚNÍ ZAROSTLÉHO NEHNU

Zarostlé nehty vznikají,když jsou jeden nebo oba konce nehtu vtlačeny do okolní kůže a zarůstají do ní, trpí většinou zejména palce. Bolest je velmi nepříjemná. I s tímto problémem Vám dokážeme pomoci, důležté je však stříhat nehty do správného tvaru.

LAKOVÁNÍ

Lakování je běžnou procedurou. Pro trvanlivost lakového nánosu je potřeba použít několila dalších přípravků kromě samotného laku. Jde především o bázový podkladový lak, který vyrovná povrch přírodního nehtu a chrání nehty před působením barevných pigmentů, které jsou obsaženy v laku. Důležitý je take vrchní lak, který chrání barevný lak před UV zářením, praskáním a olupováním. Používání všech potřebných přípravků zaručí delší trvanlivos laku a jeho stálý lesk.

APLIKACE GEL LAKU EBD NEBO SHELLACU

Gel laky vypadají jako laky, nanášejí se jako laky, ale mají pevnost gelů a vytvrzují se v UV lampě. Vydrží na nehtech mnohem déle než klasické laky. Profesionální gel laky a Shellac nabízejí širokou škálu odstínů. Při aplikaci Shellaacu není nutné nehty pilovat a nedochází k porušení nehtu.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Parafínový zábal se používá pro výživu a zjemnění kůže chodidel. Po kůře jsou nohy hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže. Zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly a uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Současně prohřívá, uvolňuje a zvyšuje krevní oběh. Parafínový zábal trvá přibližně 20 minut.

PEELING NOHOU

Pokožka se peelingem zbaví odumřelých buněk, aby mohla lépe dýchat. Současně je důležitý pro zvýšení účinnosti kosmetických přípravků, protože pokožka je může lépe vstřebávat.  Peeling se doporučuje pro péči o suchou a poškozenou pokožku nohou. Velmi jemně a účinně čistí pokožku. Stimuluje mikrocirkulaci a obnovu buněk. Vyživuje a hydratuje pokožku.

MASKA NEBO ZÁBAL NOHOU

Jedná se o neujúčinnější péči o pokožku nohou. Přípravek se nanáší na závěr péče o nohy. Můžete vybírat mezi různými přípravky – regeneračním, hydratačním, výživným. Zábal nohou osvěžuje a zlepšuje vzhled pokožky.

MASÁŽ NOHOU

Masáž nohou napomáhá unaveným nohám k rychlé regeneraci. Uvolní  a uklidní svaly. Provádí se s použitím krému nebo oleje. Jemným hlazením se povzbuzuje krevní oběh a lymfatický system. Postupně se masírují jednotlivé části nohou a chodidel: masáž nártu, prstů, potahování prstů, masáž klenby a další.

 

CENY OŠETŘENÍ

Mokrá pedikúra (cca 60 miut)  
490 Kč
SPA pedikúra 
590 Kč
Kuří oko 
od 50 Kč
Zarostlý nehet od 50 Kč
Lakování (k pedikúře), bez pedikúry - 250 Kč 50 Kč
Francouzké lakování 100 Kč
Lakování gel lakem/Shellacem  
- bez pedikúry 390 Kč
- s pedikúrou 790 Kč
Odstranění gel laku/shlellacu/gelu  
- pokud není součástí ošetření   
200 Kč
Parafínový zábal   
100 Kč
Zábal nohou 
100 Kč
Peeling 100 Kč
Maska 100 Kč
Masáž nohou 100 Kč

PEDIKURA                                                          

                                                                    

Kontraidikace: Rozšířené plísňové a bakteriální onemocnění, zanícená kuří oka, hnisající nehty, rozšířené bradavice, kožní onemocnění vyvolané parazity. Před ošetřením upozorněte pokud trpíte cukrovkou.