Radiofrekvenční lifting

OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE

 

STIMULACE KOLAGENOVÝCH VLÁKEN…

…LIFTING POKOŽKY…

 

 OBLIČEJOVÁ RADIOFREKVENCE je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

 radiofrekvence oblicej 3max

Ošetření je ideální pro osoby s  ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku. 

 Vyhlazení vrásek a podpora tvorby kolagenumagic polar - princip

Radiofrekvenční hlavice slouží  k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Zahřívá tkáň do  hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.   

I v této oblasti si můžete v síti studií Body Calm vybírat! Vyzkoušejte zkušební kúru za zvýhodněnou  cenu.

MAGIC POLAR je radiofrekvenční terapie spojená se světelnou terapií. Červené světlo pro omlazení  a rejuvenaci pokožky, modré světlo pro čištění pleti a léčbu akné. Tuto technologii nabízíme v obou pobočckách.


3 MAX je radiofrekvenční terapie spojena s vakuem, radiofrekvence nastimuluje kolagenová vlákna, vakuum zvýší prokrvení pokožky a provede lymfodrenáž. Tuto technologii nabízíme v pobočce Na Strži.


CENÍK OŠETŘENÍ:

RADIOFREKVENCE + SVĚTELNÁ TERAPIE nebo VAKUUM

30 minut (obličej nebo dekolt) 650,-
50 minut (obličej + dekolt) 850,-


AKČNÍ NABÍDKA:

Zkušební kúra FACELIFT OBLIČEJE 30 min.

590,-

 FACELIFT OBLIČEJE 30 min. ( 1 ošetření)
590,-

Kompletní kúra 6 x 30 minutové ošetření obličeje

2 900,-

FACELIFT OBLIČEJE a dekoltu -  50 min. ( 1 ošetření)

Kompletní kúra 6x 50 minut ošetření obličeje, krku a dekoltu

790,-

4 200,-

 

Průběh ošetření

Po odlíčení a tonizaci pokožky provede kosmetička radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků je možné  na závěr sezení aplikovat speciální kosmetická séra.

Výsledky ošetření

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Radiofrekvence se může kombinovat s jinými druhy ošetření jako např. pulzním světlem (fotoomlazení), které zlepšuje texturu pleti a odstraňuje drobné skvrnky. Také je doporučována kombinace s neinvazivní mezoterpaií, která pokožku hydratuje, čímž prodlužuje výsledky radiofrekvenčního ošetření. Každé z těchto ošetření se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

radiofrekvence oblicej 3max

Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 7 dní.Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.

radiofrekvence oblicej magic polar

Kontraindikace

těhotenství a laktace,  vážná srdeční onemocnění,  poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina,  nedávné kolagenové výplně,  osoby s kovovými implantáty v těle

V případě dotazů prosím kontaktujte naše pobočky nebo konzultantku.

Ukázka aplikace: